Podziękowania

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które wsparły akcję dobroczynną – „Świąteczny Kiermasz Charytatywny”. Dziękujemy za wrażliwość otwierającą serca dla tych, którzy potrzebują pomocy, za bezinteresowną chęć do czynienia dobra, za życzliwość i okazane serce. Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami z wielkim zaangażowaniem włączyli się do przygotowania i przeprowadzenia kiermaszu bożonarodzeniowego w dniach 18-20 grudnia 2024r. Nauczycielom, rodzicom, pracownikom i dzieciom naszego przedszkola. Zebrana kwota została przekazana na sprzęt i potrzebną rehabilitacje dla Marcelka Bednarka.Dobro powraca i warto pomagać. Jesteście wspaniali.

Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu Dnia Rodziny w naszym przedszkolu. Bez Waszej pomocy przygotowanie tak wspaniałej imprezy byłoby niemożliwe. Dziękujemy Radzie Rodziców, która aktywnie uczestniczyła w imprezie, wszystkim rodzicom, którzy finansowo wparli przedszkole piekąc przepyszne ciasta, a także przyjaciołom przedszkola-sponsorom: firmie "Grejdi", pani Annie Pilarek -Sklep mięsno-wedlinarski, hurtowni "Bomaz" oraz sklep "Warzywko".

Przesyłamy podziękowania dla pani Agnieszki Szymańskiej oraz całej Radzie Rodziców za współpracę przy organizacji Dnia Dziecka. Dzięki Waszemu wsparciu ten dzień był jeszcze weselszy, a zabawa na dmuchanych zamkach przyniosła dzieciom wiele radości.

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy są dla nas wsparciem w codziennej pracy. Dziękujemy za współorganizację wycieczek do Dobronianki i Orientarium

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które wsparły akcję dobroczynną – „Wielkanocny Kiermasz Charytatywny”.
Dziękujemy za wrażliwość otwierająca serca dla tych, którzy potrzebują pomocy, za bezinteresowną chęć do czynienia dobra, za życzliwość i okazane serce.
Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami z wielkim zaangażowaniem włączyli się do przygotowania i przeprowadzenia kiermaszu wielkanocnego w dniach 30 - 31 marca 2023r.
Nauczycielom, rodzicom, pracownikom i dzieciom naszego przedszkola.
Dobro powraca i warto pomagać. Jesteście wspaniali

Z ogromną wdzięcznością ślemy podziękowania do wszystkich Państwa, którzy dołączyli się do akcji - Kiermasz ciast dla Marcelka. Dziękujemy za każde upieczone ciasto, za każdą wrzuconą złotóweczkę. Szczególne uściski przesyłamy zaangażowanym rodzicom, którzy przygotowali kiermasz, a są to:

• pani Martyna Mielczarek
  • pani Emilia Pająk
  • pani Izabela Dąbrowska
  • pani Agnieszka Kozioł
  • pani Agnieszka Szymańska
  • pani Katarzyna Górska
  • pani Małgorzata Omyła

„Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego, aby się wznieść, musimy trzymać się razem" (Maria Konopnicka)

Ślemy podziękowania dla  państwa Agnieszki i Michała Szymańskich, pana Grzegorza Grabiasza oraz pana Dawida Radziewicza za zorganizowanie transportu dla potrzeb przedszkola

Serdecznie dziękujemy rodzicom za angażowanym w przygotowanie paczek od Mikołaja oraz samemu Mikołajowi - tacie Jasia Białeckiego

Składamy serdeczne podziękowania za pomoc w organizację wspaniałego Dnia Dziecka wszystkim zaangażowanym rodzicom. Szczególne podziękowania ślemy do:

• Pani Agnieszki Szymańskiej,
  • Pani Agaty Bąk,
  • Pani Anny Józwik,
  • Pana Adama Majkowskiego
  • Pana Adama Urbaniaka.

Serdeczne podziękowania dla zaangażowanych rodziców w organizację zabawy z Mikołajem,dzięki Państwu ten dzień był niezapomnianą  przygodą dla dzieci.

Sponsorzy Festynu rodzinnego 30-05-2018r.

• Nasi kochani Rodzice
  • Firma Taro