KLAUZULA INFORMACYJNA

Sukcesy

W roku szkolnym 2019/2020 nasze przedszkole otrzymało następujące dyplomy i podziękowania:

Konkurs plastyczny „Znamy zwierzęta i ich mowę"”, organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Sieradzu (Filia w Zduńskiej Woli). Nasza wychowanka Hanna Dawid z grupy VII zdobyła w konkursie nagrodę książkową i dyplom.

W roku szkolnym 2018/2019 nasze przedszkole otrzymało następujące dyplomy i podziękowania:

III Międzyprzedszkolny Koncert Kolęd i  Pastorałek pod hasłem "Aby duzi i mali wspólnie kolędowali"- dyplom

Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny "Tajemnice zimy" zorganizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Zduńskiej Woli - I miejsce w kategorii "Najbardziej twórcza praca" przedszkole rerezentowały: Hanna Dawid, Kigna Józefiak i Basia Szymczak z grupy IV.

II Miejski Konkurs Recytatorski "Stoi na stacji lokomotywa"- dyplom dla Hani Dawid z grupy IV.

MIędzyprzedszkolny Koncert Patriotyczny "Przedszkolaki Ojczyźnie" zorganizowany przez Publiczne Przedszkole nr 11 w Zduńskiej Woli. - dyplom

Konkurs plastyczny „Zwierzęta w utworach Jana Brzechwy”, organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Sieradzu (Filia w Zduńskiej Woli). Dwoje naszych wychowanków zdobyło w konkursie nagrody książkowe i dyplomy.

1. Antoś z grupy VI - „Stonoga”
  2. Lilianka z grupy VII - „Żaba”

Międzyprzedszkolny Konkurs Fotograficzny ,,Piękno naszej małej ojczyzny Zduńskiej Woli" zorganizowany przez Publiczne Przedszkole nr 6 w Zduńskiej Woli - dyplom

W roku szkolnym 2017/2018 nasze przedszkole otrzymało następujące dyplomy i podziękowania:

Międzyprzedszkolny konkurs "Brzechwa Dzieciom" zorganizowany przez Publiczne Przedszkole nr 4 w Zduńskiej Woli - wyróżnienie

VII Powiatowy Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków w Szadku -  II miejsce

Międzyprzedszkolny konkurs wokalny "Mam talent" zorganizowany przez Publiczne Przedszkole nr 9 w Zduńskiej Woli - I miesce i złoty medal

Konkurs plastyczny „Zwierzęta małe i duże”, organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Sieradzu (Filia w Zduńskiej Woli). Jedenaścioro naszych wychowanków zdobyło w konkursie nagrody książkowe i dyplomy.

Konkurs plastyczny "Kartka na Boże Narodzenie", organizowany przez Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Reakreacji w Zduńskiej Woli - I miejsce ( kategoria 4-6 lat)

W roku szkolnym 2016/2017 nasze przedszkole otrzymało następujące dyplomy i podziękowania:

Dzieci z naszego przedszkola brały udział w VI powiatowym konkursie recytatorskim dla przedszkolaków w Szadku:
- kategoria wiekowa 4 lata - II miejsce
- kategoria wiekowa 5 lat   - II miejsce oraz wyróżnienie
- kategoria wiekowa 6 lat   - II miejsce oraz wyróżnienie

Konkurs recytatorski zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury filia w Karsznicach "Stoi na stacji lokomotywa”

XV Festiwalu Piosenki Dziecięcej PRZEDSZKOLNA NUTKA pt.: "Na scenie z nami jest nasza Pani".

Konkursie zorganizowanym przez Publiczne przedszkole nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi pt " W recyklingu jest zasada - wszystko na coś się przetwarza" - wyróżnienie

II edycja międzyprzedszkolnego konkursu o bezpieczeństwie "Z zebrą za pan brat", który odbył się w Publicznym Przedszkolu nr 11 w Zduńskiej Woli - I miejsce

Nasi wychowankowie biorą udział w licznych konkursach i przeglądach rozwijając tym samym swoje zainteresowania oraz talenty. Zachęcamy do obejrzenia galerii dyplomów, certyfikatów oraz podziękowań: