Sukcesy

W roku szkolnym 2023/2024 nasze przedszkole otrzymało następujące dyplomy i podziękowania:
  1. Konkurs plastyczny pt. ,,Wiem co to znaczy czynić dobro" organizator - Publiczne Przedszkole nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi

• Aleksander Szczepański gr. VII
    • Hanna Matusiak gr. VII
    • Kornelia Duliniec gr. VII

2. VII Konkurs Recytatorski i Plastyczny "Stoi na stacji lokomotywa", którego organizatorem była filia MDK, os. Karsznice – Marika Mielczarek gr.VII w kategori praca plastyczna oraz recytacja - wyróżnienie.
  3. "Zduńskowolskie Igrzyska Przedszkolaków". Impreza zorganizowana została w ramach programu „Mikro Granty” w Szkole Podstawowej nr 7 w Zduńskiej Woli. Przedszkole reprezentowała grupa VII, grupa otrzymała puchar oraz medale.

W roku szkolnym 2022/2023 nasze przedszkole otrzymało następujące dyplomy i podziękowania:
  1. XX Spartakiada Przedszkolaków, organizator: "Tęczowe Przedszkole" Publiczne Przedszkole nr 2 w Zduńskiej Woli. Przedszkole reprezentowała grupa VII
  2. Konkurs plastyczny pt. „Brzechwa dzieciom” organizowany przez Publiczne Przedszkole Nr 5 „Misiowa gromadka”.
    Przedszkole reprezentowali:

• IV Aleksander Szczepański, Maria Dąbrowska, Oliwia Gadawska
    • V Alicja Bocian
    • VI Nataniel Kubiak,  Marcelina Gaede
    • VII Liwia Bąk
  3. XVI Festiwal Piosenki Przedszkolnej „Przedszkolna nutka”, który odbył się w Publicznym Przedszkolu nr 10 „ Pod Słoneczkiem”. Nasze przedszkole reprezentowała Lena Pacholak z gr VI. Zaprezentowała się w piosence „Kaczka dziwaczka”

4. Konkurs ,,Stoi na stacji lokomotywa", który odbył się 28 listopada w filii MDK, os. Karsznice w dwóch kategoriach: recytacja i plastyka. Wzięli w nim udział uczniowie zduńskowolskich szkół podstawowych oraz przedszkolaki. Nasze przedszkole reprezentowali:
  • Lena Pacholak ( gr. VI),
  • Antoni Ciemcioch (gr.VII),
  • Maja Gabara (gr.VI)
    W kategorii recytacja jurorzy wyróżnili: Lenę Pacholak ( grupa VI)
    Wśród najlepszych prac w kategorii plastyka: Maja Gabara (grupa VI)
  • Konkurs plastyczny „Ja i mój przyjaciel pies” zorganizowany 26 października przez Bibliotekę Pedagogiczną w Sieradzu (Filia w Zduńskiej Woli).
    Z naszego przedszkola nagrodę zdobyła Marysia Dąbrowska z grupy IV pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

W roku szkolnym 2019/2020 nasze przedszkole otrzymało następujące dyplomy i podziękowania:
  1. Konkurs plastyczny „Znamy zwierzęta i ich mowę"”, organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Sieradzu (Filia w Zduńskiej Woli). Nasza wychowanka Hanna Dawid z grupy VII zdobyła w konkursie nagrodę książkową i dyplom.

W roku szkolnym 2018/2019 nasze przedszkole otrzymało następujące dyplomy i podziękowania:
  • III Międzyprzedszkolny Koncert Kolęd i  Pastorałek pod hasłem "Aby duzi i mali wspólnie kolędowali"- dyplom
  • Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny "Tajemnice zimy" zorganizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Zduńskiej Woli - I miejsce w kategorii "Najbardziej twórcza praca" przedszkole rerezentowały: Hanna Dawid, Kigna Józefiak i Basia Szymczak z grupy IV.
  • II Miejski Konkurs Recytatorski "Stoi na stacji lokomotywa"- dyplom dla Hani Dawid z grupy IV.
  • Międzyprzedszkolny Koncert Patriotyczny "Przedszkolaki Ojczyźnie" zorganizowany przez Publiczne Przedszkole nr 11 w Zduńskiej Woli. - dyplom
  • Konkurs plastyczny „Zwierzęta w utworach Jana Brzechwy”, organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Sieradzu (Filia w Zduńskiej Woli). Dwoje naszych wychowanków zdobyło w konkursie nagrody książkowe i dyplomy.
  1. Antoś z grupy VI - „Stonoga”
  2. Lilianka z grupy VII - „Żaba”
  • Międzyprzedszkolny Konkurs Fotograficzny ,,Piękno naszej małej ojczyzny Zduńskiej Woli" zorganizowany przez Publiczne Przedszkole nr 6 w Zduńskiej Woli - dyplom

W roku szkolnym 2017/2018 nasze przedszkole otrzymało następujące dyplomy i podziękowania:
  1. Międzyprzedszkolny konkurs "Brzechwa Dzieciom" zorganizowany przez Publiczne Przedszkole nr 4 w Zduńskiej Woli - wyróżnienie
  2. VII Powiatowy Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków w Szadku -  II miejsce
  3. Międzyprzedszkolny konkurs wokalny "Mam talent" zorganizowany przez Publiczne Przedszkole nr 9 w Zduńskiej Woli - I miesce i złoty medal
  4. Konkurs plastyczny „Zwierzęta małe i duże”, organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Sieradzu (Filia w Zduńskiej Woli). Jedenaścioro naszych wychowanków zdobyło w konkursie nagrody książkowe i dyplomy.
  5. Konkurs plastyczny "Kartka na Boże Narodzenie", organizowany przez Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Reakreacji w Zduńskiej Woli - I miejsce ( kategoria 4-6 lat)

W roku szkolnym 2016/2017 nasze przedszkole otrzymało następujące dyplomy i podziękowania:
  1. Dzieci z naszego przedszkola brały udział w VI powiatowym konkursie recytatorskim dla przedszkolaków w Szadku:
    - kategoria wiekowa 4 lata - II miejsce
    - kategoria wiekowa 5 lat   - II miejsce oraz wyróżnienie
    - kategoria wiekowa 6 lat   - II miejsce oraz wyróżnienie

2. Konkurs recytatorski zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury filia w Karsznicach "Stoi na stacji lokomotywa”

3. XV Festiwalu Piosenki Dziecięcej PRZEDSZKOLNA NUTKA pt.: "Na scenie z nami jest nasza Pani".

4. Konkursie zorganizowanym przez Publiczne przedszkole nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi pt " W recyklingu jest zasada - wszystko na coś się przetwarza" - wyróżnienie

5. II edycja międzyprzedszkolnego konkursu o bezpieczeństwie "Z zebrą za pan brat", który odbył się w Publicznym Przedszkolu nr 11 w Zduńskiej Woli - I miejsce

Nasi wychowankowie biorą udział w licznych konkursach i przeglądach rozwijając tym samym swoje zainteresowania oraz talenty. Zachęcamy do obejrzenia galerii dyplomów, certyfikatów oraz podziękowań: